MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Nieuwe presentator gezocht

Onze nieuwe Hans van der Togt hebben we nog niet gevonden en daarom zijn we nog steeds op togtzoek naar een nieuwe presentator van het Rad van Avontuur. Zit jouw talent in het  gezellig aan elkaar babbelen van het maakt niet uit wat, dan zijn we op zoek naar jou! Het Rad van Avontuur draaien we na iedere thuiswedstrijd van NSVV 1 vanaf ongeveer 16:30 tot 17:30. De rad inkomsten zijn belangrijk om onze vereniging draaiende te houden. Wil jij op een gezellige manier met je babbel talent bijdragen aan onze vereniging, vraag dan informatie op bij Ivan Snel 06-17889358.

DEEL DIT ITEM

Eén reactie

  1. Bij deze beste leden een half seizoen aangekeken er is schijnbaar niemand die opstaat om een half uurtje een paar nummertjes op te lezen en tegelijkertijd veel geld binnenbrengt voor de vereniging

    Als ik geen tegen kandidaten krijgt zal ik de 2e seizoens helft het rad van avontuur met veel plezier weer ter hand nemen

    Fijne feestdagen en een fantastisch gezond en sportief 2017

    De raddraaier

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *