MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

NSVV scheidsrechters bedankt voor jullie inzet!

Deze week staan alle scheidsrechters van Nederland in het zonnetje in de ‘Week van de Scheidsrechter’. NSVV heeft ook 24 man die zich met (grote) regelmaat inzetten om onze wedstrijden te leiden. Middels dit bericht willen wij jullie laten weten wie dit zijn. Omdat we deze vrijwilligers heel dankbaar zijn, ligt er op zaterdag 13 oktober een persoonlijk cadeau voor hen klaar in de Front Office. Kom je van de week een scheids tegen in het wild? Bedank hem eens voor de vrije tijd die hij in NSVV steekt of laat je inspireren om ook eens een wedstrijdje te fluiten. Scheidsrechters, bedankt!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *