MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Trainingen op kunstgrasveld

Het bestuur is nog in overleg met de Gemeente over het gebruik van ons kunstgrasveld. Status is RIVM onderzoek te respecteren en spelen op kunstgras. Vooruitlopend op een definitief besluit is er onderzocht wat de maximale huidige trainingscapaciteit op natuurgrasvelden is. Van jong oplopend naar oud is deze maximale trainingscapaciteit gevuld met teams. Omslagpunt in dit onderzoek kwam bij JO13. JO13 en ouder kan niet alleen op natuurgras trainen, zonder het aantal trainingen te gaan verminderen. Conclusie is dat het mogelijk is tm JO11 uitsluitend op natuurgras te laten trainen. Bij JO13 tm senioren moeten we ook gebruik maken van ons kunstgrasveld.

Het bestuur heeft besloten het bovenstaande scenario tot nader order te gebruiken als trainingsindeling

Bijgevoegd de link naar deze nieuwe trainingsindeling.

Mochten er vragen of opmerkingen zijn dan kan contact opgenomen worden met onze voorzitter Arie Kruithof [email protected] 06-53781337 of Ben Prooij [email protected] 06-30627666 of consul Edwin Keizerwaard 06-51812961.

Het bestuur

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *