Uitslag trekking grote verloting

De jaarlijkse WirWar was weer een groot succes afgelopen zaterdag. Naast 25 rondes met mooie prijzen werden ook de balletjes getrokken voor de grote verloting. De uitslag vindt je hieronder. Heb je prijs? Meld je dan met het winnende lot bij penningmeester Rob Reedijk.

NSVV bedankt alle vrijwilligers die zich hebben ingezet om de WirWar mogelijk te maken. Zonder hen geen mooie prijzen bij het Rad, geen verkoop van 8.000 (!) loten op de boekjes en geen organisatie van de WirWar zelf. Uiteraard ook veel dank aan het barpersoneel, de sponsors en loten-kopers. Er is weer veel geld opgehaald voor onze mooie vereniging! Dank!

 

DEEL DIT ITEM

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *