MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Vervanging kunstgrasveld 2

Vanaf maandag 4 oktober tot vrijdag 15 oktober kan er niet worden getraind en ook geen wedstrijden worden gespeeld op veld 2. In deze periode wordt het kunstgras vervangen door een nieuw kunstgrasveld.

De trainingen welke normaal plaats vinden op veld 2 zullen worden verschoven naar veld 4. De trainingen van 35+1, 35+2, het 4e, 5e en 6e naar veld 1, waarbij de gebieden in het doelgebied op geen enkele wijze gebruikt mogen worden. Het gebruik van veld 1 en 4 is afhankelijk van de weersverwachtingen. Houd daarvoor goed contact met je aanvoerder, hij zal contact hebben met de veld consul van NSVV.

Af en toe zal het wat drukker worden op de velden dan gebruikelijk dus houd met elkaar rekening.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *