MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Vrijwilliger Jaap Havelaar ontvangt een waarderingspenning

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van de Gemeente Cromstrijen heeft vrijwilliger Jaap Havelaar een waarderingspenning ontvangen uit handen van burgemeester Luteijn. Jaap is al ruim 25 jaar vrijwilliger bij NSVV en is momenteel actief in de sponsorcommissie als verantwoordelijke voor de reclameborden. Jaap is onderscheiden vanwege zijn grote betrokkenheid bij NSVV en het laten beplakken en onderhouden van alle reclameborden. En dat op bijna 80 jarige leeftijd!

NSVV is bijzonder trots op al haar vrijwilligers en we zijn dankbaar dat Jaap in het zonnetje gezet werd door de Gemeente Cromstrijen. Hij was zo trots als een pauw!

DEEL DIT ITEM

Eén reactie

  1. Jaap van harte gefeliciteerd én laat jouw inzet een inspiratiebron voor vele leden zijn, waarbij ik zeker de jongere leden wil aanmoedigen om als vrijwilliger actief voor NSVV te zijn Want je weet NSVV dat zijn wij.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *