Adrie Hoogvliet weer thuis na hartoperatie

Adrie is afgelopen week weer thuis gekomen na een open hartoperatie. Voor de ingewijde was hij al een tijdje aan het kwakkelen. Na de operatie voelt hij zich weer veel beter. Volgens eigen zeggen staat hij weer te trappelen om volgend seizoen zijn taak als hersteltraimer weer op te pakken. Wij wensen Adrie sterkte en voorspoed in zijn herstelproces . Daarnaast hopen wij hem weer snel in goede gezondheid te zien op ons sportcomplex.

DEEL DIT ITEM

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

One Comment

  • Een goed herstel toegewenst en ik hoop je weer snel in goede gezondheid op de velden bezig te zien.

    Reply

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *