MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Hoofd verzorger Gerard Schemkes stopt bij NSVV

Na een dienstverband van zes jaar heeft Gerard Schemkes aangegeven niet meer in aanmerking te willen komen voor een nieuw dienstverband.  Gerard geeft aan, dat hij om persoonlijke en fysieke redenen,  zich niet meer volledig in kan zetten als hoofd verzorger bij NSVV. In de afgelopen zes jaar is hij onderdeel geworden van de hechte NSVV vereniging en zijn er gezamenlijk veel persoonlijke en sportieve hoogtepunten gedeeld, maar helaas ook een aantal dieptepunten. 

NSVV is een echte vereniging met veel vrijwilligers en supporters.  De komende jaren wordt er flink geïnvesteerd in een verdere verbetering van de florerende jeugdafdeling. Spreekt u dit aan en bent u een geschikte kandidaat voor de functie van hoofd verzorger, neem dan contact op met Jeroen Reedijk 06-20739633.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *