MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Nieuwe keeperstrainer Wilfred Poleij

Na vijftien jaar selectievoetbal als keeper van eerste en tweede klasse teams is Wilfred Poleij vorig jaar op een lager niveau gaan keepen bij Smitshoek. Zijn gehele jeugd heeft hij in Zeeland gewoond en gespeeld. Toen hij 23 jaar oud was is hij verhuisd naar Spijkenisse. In deze regio heeft hij voor PFC Geervliet, vv Rozenburg en Deltasport gespeeld.

Wilfred

NSVV supporters kennen hem waarschijnlijk nog als keeper van tegenstaander Rozenburg in de periode dat onze huidige trainer Wim van der Steene daar trainer was. Hij ziet het als een mooie kans om volgend seizoen aan de trainersstaf te worden toegevoegd als keeperstrainer. Voor onze jonge talentvolle selectiekeepers kan hij goed zijn ervaring overbrengen. Wij wensen Wilfred veel succes toe in zijn nieuwe uitdaging.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *