Nieuwe kledingcommissie en aanspreekpunt 

NSVV heeft een nieuwe kledingcommissie. Elke van Goch, Marlies Toet en Esther van Baarlen hebben de coördinatie opgepakt voor de jongensteams, waar Angelique Gardenier dit al een paar jaar doet voor de meiden. Dit betekent dat iedereen vanaf heden ook terecht kan bij hen voor vragen. Dit kan via kleding@vvnsvv.nl.

Niet alle trainers zijn nog voorzien van een trainers-tenue, pak en jas. Mocht je deze alsnog willen ontvangen stuur dan een mail met je naam, team en kledingmaat naar kleding@vvnsvv.nl. De kledingcoördinatoren zorgen er dan voor dat je het of bij hen of bij de front-office kan ophalen.

Heb je andere vragen over kleding? Lees hier dan de veelgestelde vragen.

DEEL DIT ITEM

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

One thought on “Nieuwe kledingcommissie en aanspreekpunt 

  1. Martin Reedijk zegt:

    Willen jullie aub bij het bestellen van nieuwe trainingspakken in de toekomst er weer een nummer op laten zetten, nu weet niemand meer van wie welk pak is, na de wedstrijd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws