MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Nieuwe kledingcommissie en aanspreekpunt 

NSVV heeft een nieuwe kledingcommissie. Elke van Goch, Marlies Toet en Esther van Baarlen hebben de coördinatie opgepakt voor de jongensteams, waar Angelique Gardenier dit al een paar jaar doet voor de meiden. Dit betekent dat iedereen vanaf heden ook terecht kan bij hen voor vragen. Dit kan via [email protected].

Niet alle trainers zijn nog voorzien van een trainers-tenue, pak en jas. Mocht je deze alsnog willen ontvangen stuur dan een mail met je naam, team en kledingmaat naar [email protected]. De kledingcoördinatoren zorgen er dan voor dat je het of bij hen of bij de front-office kan ophalen.

Heb je andere vragen over kleding? Lees hier dan de veelgestelde vragen.

DEEL DIT ITEM

Eén reactie

  1. Willen jullie aub bij het bestellen van nieuwe trainingspakken in de toekomst er weer een nummer op laten zetten, nu weet niemand meer van wie welk pak is, na de wedstrijd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *